Догляд за шкірою схильною до почервоніння, Потреби Шкіри: Тьмяна Шкіра
(1520)Потреби Шкіри:
Тьмяна Шкіра
ОЧИСТИТИ
СОРТУВАТИ ЗА:Популярні
Purito SeoulПатчі для точкового інтенсивного догляду Intensive Care PatchТочковий Догляд
12 шт / 0.62 г
202.23 kr
20223.00 kr / 100 g
Skin1004Крем для обличчя з полінуклеотидами центелли азіатської Madagascar Centella PDRN 1.5 CreamКреми
30 мл
227.18 kr
757.27 kr / 100 ml
KAINEСвятковий набір для догляду за обличчям Holiday Edition Let It GlowНабори
150 мл, 30 мл * 2 шт, 8.5 мл * 4 шт, 1 шт
1925.35 kr
1251.48 kr
512.90 kr / 100 ml
Найнижча ціна за останні 30 днів: 1247.49 kr
KAINEОхолоджуючий гель-бустер з гіалуроновою кислотою Hyaluronic Cooling Booster GelКреми
100 мл
240.72 kr
240.72 kr / 100 ml
ArenciaМіст-бустер для обличчя з глутатіоном і вітаміном С Vitamin C Glutathione Skin Booster MistМісти
100 мл
288.94 kr
288.94 kr / 100 ml
ArenciaБустер для обличчя з полінуклеотидами PDRN Booster ShotСироватки
30 мл
249.00 kr
830.00 kr / 100 ml
B : LabСонцезахисний стік для обличчя з екстрактом матчі Matcha Airyfit Sun StickСанскрін 🔆
15 г
131.40 kr
876.00 kr / 100 g
B : LabСонцезахисний крем для обличчя Bamboo 365 Super Aqua SunscreenСанскрін 🔆
50 мл
150.17 kr
300.34 kr / 100 ml
B : LabЗаспокійливий крем для обличчя з керамідами Apple Cera Overnight Calming CreamКреми
50 мл
172.06 kr
344.12 kr / 100 ml
B : LabОсвітлююча сироватка для обличчя з плодами юдзу Yuja Anti Dark Spot SerumСироватки
30 мл
163.29 kr
544.30 kr / 100 ml
B : LabСироватка-бустер для обличчя з екстрактом кореня дзі-чі Ji-chi Hydro Boost Layer SerumСироватки
30 мл
156.81 kr
522.70 kr / 100 ml
B : LabОчищуючий ранковий бальзам для обличчя з центеллою CICA Barrier Gentle Morning CleanserПіни
100 мл
134.96 kr
134.96 kr / 100 ml
MedicubeТонер для обличчя з азелаїновою кислотою і ніацинамідом Azelaic Acid Niacinamide Clear TonerТонери
250 мл
210.55 kr
84.22 kr / 100 ml
MedicubeСироватка-бустер для обличчя з азелаїновою кислотою і екзосомами Azelaic Acid Exosome Shot Serum 7500Сироватки
30 мл
201.27 kr
670.90 kr / 100 ml
MedicubeЩоденний спрей для обличчя з гіпохлоритною кислотою Hypochlorous Acid Daily Facial SprayМісти
125 мл
214.15 kr
171.32 kr / 100 ml
MedicubeСироватка-міст для обличчя з полінуклеотидами і рожевим колагеном PDRN Pink Collagen Glow Jelly Mist SerumМісти
100 мл
278.78 kr
278.78 kr / 100 ml
MedicubeНічна маска-плівка для обличчя з полінуклеотидами і кофеїном PDRN Pink Caffeine Night Wrapping MaskНічні Маски
75 мл
194.67 kr
259.56 kr / 100 ml
MedicubeСироватка для обличчя з ніацинамідом, куркумою і койєвою кислотою Kojic Acid Turmeric Niacinamide SerumСироватки
30 мл
233.95 kr
779.83 kr / 100 ml
MedicubeЗаспокійлива сироватка для обличчя з азелаїновою кислотою Azelaic Acid 10 BB Soothing SerumСироватки
30 мл
233.95 kr
779.83 kr / 100 ml
MedicubeСироватка-бустер для обличчя з азелаїновою кислотою і екзосомами Azelaic Acid Exosome Shot Serum 2000Сироватки
30 мл
251.95 kr
839.83 kr / 100 ml
MedicubeОсвітлююча пілінг-скатка з куркумою і койєвою кислотою Kojic Acid Turmeric Peel ShotПілінги
80 мл
264.70 kr
330.88 kr / 100 ml
MedicubeКапсульний крем для обличчя з вітамінами, куркумою і койєвою кислотою Kojic Acid Turmeric Vita Capsule CreamКреми
53 г
376.10 kr
709.62 kr / 100 g
SEOUL 1988Відновлюючий крем для обличчя з ніацинамідом і полином Repair Cream : Niacica 20% + MugwortКреми
50 мл
230.72 kr
461.44 kr / 100 ml
SEOUL 1988Нічна маска для обличчя з колагеновим комплексом і червоними бобами Sleeping Mask : Collagen Complex 7 + Red BeanНічні Маски
60 мл
230.72 kr
384.53 kr / 100 ml
Centellian24Ліфтинг-сироватка для обличчя з пептидами Lifting Peptide SerumСироватки
30 мл
174.57 kr
581.90 kr / 100 ml
The Skin HouseАмпула-бустер для обличчя з екзосомами і полінуклеотидами EXO-PDRN Repair Boosting AmpouleАмпули
50 мл
298.83 kr
597.66 kr / 100 ml
SEOUL 1988Капсульний крем для обличчя з ніацинамідом і плодами юдзу Capsule Cream : Niacinamide 5% + YujaКреми
50 мл
230.30 kr
460.60 kr / 100 ml
JumisoСонцезахисний крем для обличчя з гіалуроновою кислотою Waterfull Hyaluronic Acid SunscreenСанскрін 🔆
50 мл
176.99 kr
353.98 kr / 100 ml
AXIS-YТревел-набір для сяйва обличчя Glow On The Go Travel SetНабори
20 мл, 20 мл, 50 мл
231.14 kr
256.82 kr / 100 ml
COSRXПеди для обличчя One Step Original Clear Skin Calming PadПеди
280 мл / 100 шт
261.75 kr
93.48 kr / 100 ml
COSRXПеди для обличчя One Step Original Tone Clarifying Moisture PadПеди
230 мл / 100 шт
237.00 kr
103.04 kr / 100 ml
NightingaleПеди для обличчя з екстрактом чайного дерева Tea Tree Calming PadПеди
165 мл / 60 шт
258.35 kr
156.58 kr / 100 ml
NightingaleТонізуючі пілінг-педи для обличчя C-Toning Peeling PadПеди
155 мл / 60 шт
258.35 kr
166.68 kr / 100 ml
AriulЗасіб з міцелярною водою для очищення очей та губ Stress Relieving Micellar Lip And Eye RemoverОчищувальна Вода
300 мл
187.69 kr
62.56 kr / 100 ml



































